KOSMETICKÁ MASÁŽ OBLIČEJE, KRKU A DEKOLTU

·Účinky kosmetické masáže obličeje, krku a dekoltu:

Kosmetické ošetření bez masáže prostě není to pravé. Masáž toto napětí uvolňuje a výraz ve tváři se zjemní. Mechanicky se odstraní zbytky buněk, kůže tak získává svěží vzhled. Prokrvením obličeje se povzbudí krevní oběh, proto se zlepšuje i barva kůže a její dýchání. Urychlení látkové výměny v kůži má za následek úbytek podkožního tuku a odstranění otoků. Přispívá k lepšímu vyživování pokožky i samotných svalů. Navozuje pocity uvolnění, harmonie a klidu.

 

·Na co všechno má kosmetická masáž vliv:

 • oběhový systém – dochází k odplavování odpadních látek – pleť nebude působit unaveně

 • odstranění zrohovatělé vrstvy kůže – kožní buňky jsou vyživovány, pokožka se stává vláčnější, pevnější, pružnější    a zpomaluje se tvorba vrásek

 • uvolňovaní mazových a potních žláz, zlepšuje se látková výměna a upravuje tvorba tuku

 • uvolňování napětí svalů v obličeji, které jsou spojeny s kůží a proto ovlivňují náš vzhled

 

 

 

Délka procedury :        20 minut / 40 minut

Cena procedury:                390 Kč / 690 Kč

 

 

JACQUETOVA MASÁŽ

Je speciální technikou masáže, prováděnou pudrem, vhodnou převážně pro mastnou pleť, nebo pleť se sklonem k akné. Pleť je po masáži hladší, matná a masáž odstraní jen přebytečný maz, tudíž nedochází k přesušení, neprokrvují se mazové žlázy a tím se redukuje nadměrná tvorba mazu. Nejpoužívanější masáží, která je složena z malých, středních a velkých poštipů a poklepů, pomáhající při vyprázdněná mazu z mazových žláz.

 

 

 

Délka procedury :        20 minut 

Cena procedury:                350 Kč 

 

 

MIKROMASÁŽ OČNÍHO OKOLÍ

·Účinky mikromasáže očního okolí:

Mikromasáž očního okolí je způsob, jak udržovat pokožku v oblasti očí krásnou, svěží, bez vrásek, otoků a kruhů pod očima. Mikromasáž očního okolí je speciální druh masáže, který vyhlazuje vrásky a odstraňuje váčky pod očima, snižuje únavu a dává prostor k relaxaci. Masáž je vhodná pro muže i ženy jakéhokoli věku. Masáží očního okolí se zmenšuje prohloubení vrásek, zmenšují se otoky a snižuje se nitrooční tlak a tím se posiluje zrak. Dále napomáhá k lepšímu zprůchodnění dutin, posiluje obočí, které během let klesá, výrazně prokrvuje a promašťuje kůži. Masáž se skládá z jemných tahů, kroužkování, poštipů, poklepů a body s různými tlaky, které na sebe navazují. Při masáži se používají přípravky na oči určené, tedy krémy, séra, masky.  

 

·Význam mikromasáže očního okolí:

 • působí proti únavě očí

 • osvěžení a zklidnění oteklých víček

 • zlepšení stavu kruhů a váčků pod očima

 • hydratace pokožky v okolí očí

 • prevence proti vráskám

 • oddálení stárnoucího procesu

 • ideální k získání svěžího vzhledu

 

 

 

Délka procedury :        20 minut 

Cena procedury:                290 Kč 

 

 

MEDOVÁ MASÁŽ

·Účinky medu a medové masáže:

Toxiny nahromaděné v našem těle oslabují celý organismus, což může způsobit různé nemoci a zdravotní problémy. Aby se tělo těchto toxinů zbavilo, potřebuje naši pomoc. Velmi účinná a důkladná detoxikační metoda je právě medová masáž. Tajemství detoxikace medové masáže spočívá v léčivé síle medu, doplněnou správnou masážní technikou, která doslova vysaje toxiny z těla. Biologicky aktivní látky, obsažené v medu, pohlcují toxiny a podporují jejich rychlé odstranění z těla. Při medové masáži jsou stimulovány reflexní zóny všech vnitřních orgánů. Stimulace těchto reflexních zón uvolní celé tělo a zahájí samotný proces detoxikace. Cílem medové masáže by měla být tedy jednak fyzická, ale také psychická úleva od každodenního stresu, uvolnění a zklidnění mysli navozené příjemnou medovou vůní. Masáž pomocí medu a speciálních kompresních masérských hmatů očistí pokožku od choroboplodných zárodků, celkově ji prokrví a vyčistí zanesené póry. Masáž působí do hloubky a postupně odstraňuje nahromaděné škodlivé usazeniny a toxiny. Masáž by měla nastartovat ozdravné procesy, uvolnit a zregenerovat organismus, snížit případné alergické projevy a navodit pocit uvolnění.

 

·Co Vás čeká při medové masáži:

Medová masáž se provádí na zádech, protože se jedná o rozsáhlou plochu, kde je soustředěno velké množství reflexních zón, díky kterým se z těla odvede nejvíce škodlivin.

Na začátku masáže jsou z pokožky nejprve odstraněny odumřelé buňky, nejčastěji pomocí peelingu. Odstraní se tak veškeré nečistoty a mastnota. Poté se masírované oblasti v dostatečné vrstvě polijí teplým medem, jenž je následně vmasírován do pokožky. Reflexními masážními hmaty se aktivuje funkce, která přispívá k vylučování škodlivin, které pokožkou vycházejí ven z těla. Po několika minutách začne med houstnout a tmavnout, což značí uvolňování škodlivých látek.

Med smíchaný s toxiny se postupně promění v bělavě šedou hmotu, která zůstává na povrchu pokožky a obsahuje škodlivé látky vyloučené díky masáži z těla ven. Tato hmota se na závěr procedury z kůže odstraní.

Správně provedená jemná masážní technika aktivuje vegetativní nervový systém a celkový krevní oběh. Díky vysokému podílu příznivých složek, které med obsahuje, se pravidelnou medovou masáží také regenerují vnitřní orgány těla.

Po masáži se budete cítit lehce, příjemně uvolněně a mírně unaveně. Vaše pokožka bude jemná, hladká, hydratovaná a provoněná medem.
Medová masážní technika je vhodná téměř pro každého, zejména pro často stonající jedince se špatným imunitním systémem a tělem zaneseným škodlivinami, kteří potřebují povzbudit a posílit oslabený organismus.

 

 

 

Délka procedury :        60 minut 

Cena procedury:                950 Kč 

 

 

Zaujala Vás naše nabídka služeb? Chcete se objednat?

Neváhejte se objednat na níže uvedených kontaktech. Těšíme se na Vaši návštěvu. PŘEDMĚTEM ČINNOSTI NAŠEHO PODNIKÁNÍ JE VAŠE KRÁSA A KRÁSNÉ OPÁLENÍ!

+420 792 454 754