Prodlužování řas metodou řasa na řasu

 

Umělé řasy jsou vyrobeny z hypoalergenního syntetického polymeru. Jsou tvarované tak, aby dokonale přilnuly k přírodní řase.

Řasy jsou k nerozeznání od přírodních - přesně kopírují jejich tvar, jejich natočení je trvalé - nemění tvar, jsou lesklé, proto žádným způsobem nezatěžují přírodní řasy. Prodloužení při běžném nošení ,,necítíte".

Používám lepidlo s atesty pro EU směrnice zn. Emporio Lashes - nedráždí oči

Trvanlivost prodloužení závisí na opatrnosti a péči a v neposlední řadě i na zvolené délce řas. Při výběru délky umělých řas se vychází z délky přírodních řas klientky a požadovaného efektu. Přírodní řasa by měla tvořit min. 1/3 délky prodloužené řasy, ideálně polovinu. 

Následná péče:

! 24 hodin po aplikaci nesmí řasy přijít do kontaktu s vodou  (neměla by jste chodit do bazénu, řasy sprchovat či jinak namáčet)!

!48 hodin po aplikaci nedoporučuji návštěvu sauny!

Vyvarovat se silného mechanického působení na řasy  (mnutí očí, nesprávné odličování, spaní obličejem v polštáři)

Řasy denně opatrně pročesávat speciálním kartáčkem.

Nepoužívat vodě odolnou řasenku a líčidla na bázi oleje

Oční okolí odličovat opatrně odličovacím přípravkem na vodní bázi a snažit se zabránit kontaktu odličovacího přípravku s řasovými spoji. Pro odličování prodloužených řas je ideální zvolit buničinu nebo papírové ubrousky raději než klasické vatové tampóny (drobné kousky vaty často v řasách ulpívají)

 

Kontraindikace: alergie, ekzém v oblasti očí, zánětlivé procesy oka

 

Trvanlivost prodloužených řas

Záleží na Vašem cyklu obměny  (rychlosti růstu) řas  Podstatou doplnění je korekce a dolepení řas, které v průběhu cyklu vypadly a narostly řasy nové. Doplnění doporučuji nejlépe po 2-3 týdnech, pokud se řasy průběžně doplňují, zaručeně bude jejich vzhled stálý, plný a pořád krásný.

Cena prodloužení..............990 Kč

Doplnění:

do 2 týdnů....................390 Kč

do 3 týdnů....................790 Kč

3 týdny a déle..............990 Kč

            odstranění prodloužených řas.............190 Kč                                        

Zvýhodněná cena na doplnění do 2 týdnů 390kč 780kč/měsíc 

 

 

Zaujala Vás naše nabídka služeb? Chcete se objednat?

Neváhejte se objednat na níže uvedených kontaktech. Těšíme se na Vaši návštěvu. PŘEDMĚTEM ČINNOSTI NAŠEHO PODNIKÁNÍ JE VAŠE KRÁSA A KRÁSNÉ OPÁLENÍ!

+420 792 454 754