ÚPRAVA A BARVENÍ OBOČÍ A ŘAS

Obočí ovlivňuje výraz obličeje, proto by se jeho úprava neměla podceňovat. Obočí je ta část tváře, díky které vyjadřujeme emoce, a proto je důležité věnovat obočí patřičnou péči.

 

Úprava obočí spočívá ve vytvarování obočí do ideálního tvaru odstraněním chloupků, které rostou mimo požadovaný tvar, a úpravou jejich délky, případně hustoty. Při úpravě obočí by se mělo vycházet z jeho přirozeného tvaru. Začátek obočí by měl být v linii s vnitřním koutkem oka a chřípím nosu, konec ve stejné linii s vnějším koutkem oka a chřípím nosu. Obočí by mělo mít perfektní tvar, díky kterému obličej působí otevřeně a oči živě. Aby obočí působilo přirozeně, je vhodné ho nabarvit pro sladění s barvou vlasů. Bez určité šikovnosti a praxe, v domácích podmínkách lze ideálně vytvarovat a nabarvit obočí poměrně obtížně. Proto je vhodné přenechat trhání obočí profesionálovi.

Stejně tak to platí pro barvení řas. Málokdo má probarvenou celou délku řas, konečky bývají světlé. Profesionálním nabarvením řas se nejen ušetří za řasenku, ale i čas strávený každodenním líčením. Barva na řasy je odolná vůči vodě a pocení, nerozmazává se, neslepuje řasy, neopadává a neobtiskuje se kolem očí. Profesionálně nabarvené řasy jsou zřetelně delší a objemnější, barva zdůrazní celou délku řas.

Výhoda takto barvených řas a obočí je ta, že je oko zvýrazněné i při lehkém nalíčení a barva se nevymývá, ale odrůstá, což oceníte hlavně v letních měsících.

Řasy se většinou barví barvou černou, u obočí dbáme, aby působilo co nejpřirozeněji, používáme různé odstíny hnědé barvy.

Úprava obočí..............................................................................150 Kč 

Úprava obočí/řas + barvení obočí/řas..........................................250 Kč

Barvení obočí/řas.......................................................................150 Kč

Zaujala Vás naše nabídka služeb? Chcete se objednat?

Neváhejte se objednat na níže uvedených kontaktech. Těšíme se na Vaši návštěvu. PŘEDMĚTEM ČINNOSTI NAŠEHO PODNIKÁNÍ JE VAŠE KRÁSA A KRÁSNÉ OPÁLENÍ!

+420 792 454 754