Depilace teplým voskem

Horní ret............90kč

Brada.................90kč

Nosní dírky.....150kč

Celý obličej....390kč

Podpaží...........250kč

Předloktí........300kč

Ruce celé.......400kč

Třísla........250-300kč

Lýtka................350kč

Nohy celé.......550kč

Při depilaci voskem dochází k úplnému odstranění chloupku i s kořínkem a díky tomu se chloupků zbavíte na mnohem delší dobu než při klasickém holení. Efekt depilace voskem obvykle vydrží dva až osm týdnů, což je i výrazně déle než při depilaci s použitím depilačních krémů. Nevýhodou je, že v závislosti na citlivosti pokožky, se může jednat o bolestivější způsob depilace (i když bolest trvá velice krátkou dobu).Depilace voskem se používá téměř na všechny části těla počínaje obličejovými partiemi (obočí, knírek), přes ruce, zadeček, třísla až po nejčastěji depilovanou pokožku nohou.

Výsledkem je dokonale hladká kůže bez nepříjemných chloupků,  je krásná na pohled a příjemná na dotek. Běžná žiletka má sice okamžitý, ale velmi krátký efekt. Pokud si chcete na několik týdnů zachovat hladkou kůži bez každodenního holení, doporučujeme depilaci teplým voskem, který chloupky odstraní i s kořínkem, díky čemuž lze časem růst chloupků výrazně omezit.

 

Výhody depilace voskem:

Efekt 3–4 týdny
• Spolehlivá metoda
• Rychlé provedení
• Odstranění chloupků i s kořínky
• Lze využít na všechny části těla
• Chloupky pravidelnou depilací slábnou
• Cenově příznivá metoda depilace

depilace_edited.png

Zaujala Vás naše nabídka služeb? Chcete se objednat?

Neváhejte se objednat na níže uvedených kontaktech. Těšíme se na Vaši návštěvu. PŘEDMĚTEM ČINNOSTI NAŠEHO PODNIKÁNÍ JE VAŠE KRÁSA A KRÁSNÉ OPÁLENÍ!

+420 792 454 754