top of page

VÝDEJNÍ A PODACÍ MÍSTO PRO VAŠE ZÁSILKY

Naše Provozovna Solária a Kosmetických služeb funguje zároveň jako podací a výdejní místo pro Vaše zásilky. Spolupracujeme rovnou se čtyřmi doručovacími společnostmi - PPL CZ s.r.o., WE|DO (dříve Uloženka) a společnost UPS, společnost DPD a teď nově také se společností Balíkovna, která je partnerem České Pošty. Naše provozovna funguje jako PPL Parcelshop, WE|DO Point, UPS Access point, DPD Pickup a nově také jako Pošta Balíkovna. Ať už zvolíte jakoukoliv společnost k odeslání či doručení Vašich zásilek, věříme, že budete spokojeni především s možností si balík vyzvednout či poslat od pondělí do pátku od 12 do 20 hod u nás v provozovně bez front a dlouhého čekání jako na poště nebo bez marného vyhlížení doručovatele u Vás doma.

Určitě oceníte také možnost reklamace třeba právě internetových objednávek, kdy každá ze společností spolupracuje s některým z nákupních gigantů v ČR a nabízejí tak tuto službu bezplatně, kdy reklamační štítek je zasílán již s objednávkou uvnitř v balíku (např.: PPL CZ s.r.o. spolupracuje s ZALANDO, ABOUT YOU, MODIVO a další, WE|DO je výhradním partnerem internetového obchodu ALLEGRO - MALL nebo LIDL shopu) a BALÍKOVNA je výhradním partnerem České Pošty. Je to velmi snadné, pohodlné a vše k odeslání uděláte z pohodlí domova, případně k vyzvednutí postačí PIN nebo Heslo, které je zasíláno na e-mail nebo SMS zprávou.

V případě dalších dotazů má každá z doručovacích společností webové stránky s možností podpory ve formě chatu on-line nebo telefonního čísla, kam je možné zavolat a poradit se.  Připraveni pomoci je i naše obsluha u nás v
Provozovně Solária a Kosmetických služeb a to od pondělí do pátku od 12 do 20 hod na adrese Zenklova 1232/181, Praha 82 - Libeň (přízemí vlevo). Těšíme se na Vaši návštěvu.

brown-box-cartoon-vector-and-illustratio
360_F_36850773_tcXEJFPNlrUNPGL7pOG5GGDabORA6eGp_edited.png
bottom of page